Leden 2016

Telenovela Nezkrotná Lucia

12. ledna 2016 v 14:52 | Lara a Janny |  Telenovely


Lucia je přívětivá optimistická a tvrdě pracující mladá žena, která pomáhá rodině tím, že pracuje jako řidička autobusu v Miami. Jejím světem jsou ulice města. Vzestupy a pády v jejím životě ji naučily, už v tak mladém věku, jak se bránit před vším a přede všemi. Ale nic ji nemohlo připravit na nelítostného soka, se kterým se brzy střetne...zarytého nepřítele, který je schopen udělat cokoliv, aby ukradl lásku jejího života. Lucia je hluboce zamilovaná do Raúla, chudého mladíka, který bezúnavně pracuje v obyčejné rostlinné školce, která patří jeho strýci. Raúl cítí k Lucii to samé a jejich vztah je ideální až do chvíle, než přijme práci v luxusním domě Covarrubiasových. Jeho vstup do tohoto domu změní vše. Protože se tu setkává s Cristal, jednou z vnuček hlavy rodiny, doni Enriquety Covarrubias. Cristal je až ničemně krásná, ale má ďábelskou proradnou duši. Je dokonce schopná svést svého švagra, Ernesta, fakticky před zraky její nevinné sestry Natachy. Když potká Raúla, Cristal je jím okamžitě zaslepená a rozhodne se vybojovat si ho a to i navzdory sociálním rozdílům. Od této chvíle se stane Luciinou nejhorší noční můžou. Raúl je nejen očarován Cristalinou fyzickou krásnou, ale také jejím bohatstvím a kultivovaností, aniž by tušil, že ve skutečnosti je Cristal zvrhlá. A to ještě není vše. Co si Raúl nedokázal představit ani v té nejděsnější fantazii: Cristal a Lucia jsou sestřenice, takže část majetku Covarrubiových patří Lucii. Toto tajemství bylo střeženo po mnoho let, věděla o něm jen hrst lidí. Před dvaceti lety se totiž stalo něco, co zapříčinilo tuto abnormální situaci. Elena, Luciina matka, otěhotněla s obchodním partnerem doni Enriquety - Alejandrem Valderramou. Rozhněvaná dona Enriqueta vydědila svou dceru Elenu, zničila Alejandra a využila svého vlivu, aby ho nechala odsoudit za vraždu, kterou nezpůsobil. Opuštěná a chudá Elena utekla od všech a tajila Lucii celou pravdu. Jenže znovuobjevená pravda ovlivnila Luciin život. Její otec je propuštěn z vězení a hledá svou milovanou Elenu. Konečně je schopen pomstít je bezohledné Enriquetě, tak, že znovu získá vše, o co ho připravila. Když získal zpět rodinu a peníze, začala se Alejandro soustředit na proměnu Lucie v noblesní a elegantní ženu. Lucia během toho najde nové lásky a nové sny. Jenže hluboko uvnitř je to pořád ta samá holka, co miluje Raúla. Nyní je připravena čelit nejobtížnější bitvě svého života: musí znovu získat lásku, o kterou přišla.

Telenovela Tisíc a jedna noc

12. ledna 2016 v 14:48 | Lara a Janny |  Telenovely
Tisic-a-jedna-noc


Příběh mladé a nadané architektky Šeherezády, která bojuje za záchranu svého pětiletého syna, trpícího leukémii. Šeherezáda potřebuje peníze na jeho operaci. Majitel společnosti, Onur Aksal, kde Šeherezáda pracuje, je jí ochotný peníze půjčit pod podmínkou, že s ním stráví noc. A od té chvíle Onur začne po její přítomnosti toužit stále víc. Zdvojnásobuje svoji nabídku a žádá další společnou noc. Šeherezáda je znechucená jeho návrhem a začne si hledat jinou práci. Osud ale vše zkomplikuje

Telenovela Elisso vrať se

12. ledna 2016 v 14:46 | Lara a Janny |  Telenovely
350dbd5f0d_85120978_o2


Život rodiny Altamirových se úplně změní poté, co zmizí jejich nejstarší dcera Elisa. V tu chvíli se začnou odkrývat a vyplouvat na povrch nepěkná tajemství členů rodiny i jejich přátel. K případu je povolán vemi schopný policista - detektiv Cristobal Rivas, který přišel o manželku a dceru. Ten brzy začne mít podezření na možné únosce.

Telenovela Nespoutaný anděl

12. ledna 2016 v 14:44 | Lara a Janny |  Telenovely
nespoutany andel


Když se Maria de Jesus "Marichuy" narodila, její matka si myslela, že umírá. Nechtěla ji na tomto světě nechat bez péče, takže ji svěřila otci Anselmovi, knězi, který dal malou Marichuy do sirotčince. Když jí bylo čtrnáct, utekla a snažila se přežít na ulici. Uběhlo několik let… Jednoho dne na ni zaútočil opilec. Zážitek v ní vyvolal hluboký odpor k mužům. Od té doby mívala hrozné noční můry. Ujala se jí chudá pradlena Candelaria a starala se o ni jako vlastní matka. Marichuy jí pomáhala, jak jen mohla.
Po čase se však pro mladickou nerozvážnost Marichuy ocitne před soudem. Čeká ji vězení, ale má naštěstí dobrého obhájce - psychoanalytika Juana Miguela San Romana. Je propuštěna do jeho péče. S terapeutovou dcerkou Mayitou a tchyní Onelií bydlí v jeho domě. Tchyni se Marichuy vůbec nelíbí a snaží se ji dostat z domu pryč. Jakmile vycítí, že se dívka začíná s Juanem Miguelem sbližovat, její úsilí nabude na intenzitě. Aby se vyhnul dalším problémům, pošle Juan Miguel svou svěřenku k soudci Patriciovi Velarde a jeho ženě Cecilii. Marichuy se ocitne ve světě plném intrik a nepřátelství. Podaří se jí najít pravou lásku a odhalit všechna tajemství minulosti? Její dobrota je opravdu andělská, a proto si mnozí myslí, že ji bude snadné zničit. Zapomínají však, že anděl dokáže porazit samotného ďábla. /oficiální text distributora

Telenovela Marina

12. ledna 2016 v 14:35 | Lara a Janny |  Telenovely
marinaMarina se živí řízení turistické lodi v mexickém luxusním letovisku Acapulcu. Svět se jí zhroutí, když její matka nečekaně zemře. Marina je nucena se přestěhovat do elegantního sídla, bohaté rodiny Alarconů, kde nepřijmou skromné děvče s otevřenou náručí. Naštěstí najde ochranu u milionáře Dona Guillerma Alarcona Ferrera.
Marina se setká s Ricardem Alarconem Moralem, který ji zpočátku nemá rád, ale nakonec se do ní bezhlavě zamiluje. Bohužel je ženatý. Jeho žena Adriana ovšem zemře při autonehodě. Stačí ještě říct Ricardovi, že díte, které spolu čekali, ale které potratila, bylo Juliovo.
I když je Marina pod ochranou Dona Guillerma má velké problémy. Jako třeba s Veronicou Saldivar, zlou ženu, která se zamiluje do Ricarda a stává se Marininou sokyní v lásce. Dále také Albertu de Alarcon Morales, Ricardovu matku, ženu z nejvyšší společnosti, která neberu Marinu jako vhodnou partii pro svého syna. Tyto dvě ženy dělají vše, co je v jejich silách, aby zabránily Marině a Ricardovi k nalezení společného štěstí. Ale láska Mariny a Ricarda je tak silná, že se nakonec vezmou.
Alberta se nemůže smířit, že má Marinu za snachu a tak ji nechá sledovat. Shodou náhod fotograf vyfotí Marinu při polibku s kamarádem Papalutem, který ji miluje. Alberta ukáže fotografie Ricardovi a ten se s Marinou pohádá a odchází z domu. S matkou odlétají do Madridu.
Mezitím se Marina dozvídá, že čeká dítě, ale nemůže se spojit s Ricardem, protože na něj nemá kontakt.
Uběhne devět měsíců. Marina je odvezena do porodnice, kde porodí syna. Při porodu ovšem přijde o rozum.
Dívka opouští nemocnici s dítětem v náručí. Venku na ní čeká Julio a dítě jí vezme. Pohodí ho u popelnic, kde ho najde jedna z bezdomovkyň Lupe a vezme ho k sobě domů. Pojmenuje ho Chuy. Ricardo se dozví, že Marina mu nebyla nevěrná a vezme ji domů i přes její zmatenost.
Ricardo adoptuje holčičku Patty, kterou Marina zprvu odmítá, protože myslí na svého syna, ale nakonec ji příjme aby byl manžel šťastný.
Uplyne 16 let. Chlapec Chui vyrostl v chudobě s Lupe. Ta má vážnou nehodu, tak se ji Chuy snaží zachránit. Nemá ale peníze, a tak jde krást. Shodou okoností ho nachytá právě Ricardo a pošle ho do vězení. Marina zjistí , že Chuy je její syn a tak se ho snaží dostat z vězení a uspěje. Marina zaplatí Lupe léky. Také jim koupí byt, oblečení a jiné věci. Ricardo ji začíná podezírat z nevěry. Opět to vede až téměř k rozvodu.
Uprostřed tohoto problému se na scéně objeví Veronica, dvojče Laury. Zamiluje se do Ricarda a využije krize jejich manželství a společně s Federicem Santibañezem, který miluje Marinu, se je snaží rozdělit.
Chuy a Patty navštěvují stejnou školu, zamilují se do sebe. Federico ukáže Ricardovi list, ze kterého vylývá, že je Chuy jeho syn. Ricardo žádá Marinu o odpouštění. Bohužel je pozdě. Marina souhlasila, že si vezme Federica.

Na scéně se objeví Pattyina biologická matka: Rosalva, která si začne s Guillermem Alarconem a jediné co si přeje je být se svou dcerou, kvůli čemuž neustále navštěvuje dům Alarconů. Poté Patty onemocní a nachází se na pokraji smrti. Po Rosalvině naléhání, Ricardo vezme Patty do USA, aby se jí dostalo profesionální pomoci. Její poslední přání je ať "Chuy" a "Patty" vezmou. Zdroj: Normitin blog

Telenovela Má tlustá Valentýna

12. ledna 2016 v 13:53 | Lara a Janny |  Telenovely


Ve středu příběhu stojí bohatá rodina Villanueva. Hlavou rodiny je Juan Angel. Jeho žena Olimpia je krásná, ale v jádru je zlá a stále intrikuje. Olimpie nenávidí Evu, která je vdovou po bratrovi Juana Angela Luisi Felipovi. Eva a Luis Felipe měli jediné dítě: Valentinu, která vyrůstala od smrti otce v internátě a je univerzální dědičkou majetku svého otce, k němuž patří i sídlo Villanuevů, jež obývá Juan Angel se svou rodinou. Olimpie a Juan Angel mají 4 děti: Oresta, Aquila, Ariadnu a Pandoru. Olimpia nechce za žádnou cenu opustit sídlo Villanuevů. Z Evy se po smrti jejího muže stala alkoholička.

Bývala skvělá zpěvačka, ale alkohol ji zničil. Olimpie dělala vždy vše proto, aby Evu zdeptala a mohla se tak snáze zmocnit majetku po Luisu Felipovi. Eva je nyní vyléčená, vrátila se na výsluní slávy a chce začít s Valentinou znovu žít v sídle Villanuevů. Valentina končí internátní školu s vynikajícími výsledky. Spolužačky ji mají rády pro její milou vstřícnou povahu, ale lehce si ji dobírají kvůli její váze. Valentina miluje svého bratrance Oresta, který je velký sportovec, letos opětovně obhajuje titul Železného muže. Vyhrává nad Romanem, který chodí s jeho sestrou Ariadnou. Pandora, druhá Orestova sestra, je nevypočitatelná, ponurá osoba, která nenávidí svou matku Olimpii. V domě žije ještě Roque, který pro Olimpii vykonává veškerou špinavou práci.

Eva letí ve vrtulníku za dcerou, aby se účastnila její oslavy na ukončení studií. Přijíždí tam i Tza Tza, excentrická herečka, která je sestrou Evy. Eva slibuje Valentine, že teď už budou žít jen spolu. Má výčitky, že celá ta léta s Valentinou nežila, ale nešlo to jinak, smrt manžela ji tvrdě zasáhla. Věnuje Valentině stříbrnou lilii Villanuevů, váže se k ní nějaká legenda, zmínil ji i Valentinin otec těsně před smrtí. Eva odlétá a vrtulník ve vzduchu vybuchuje. Eva je pochována. Vše nasvědčuje tomu, že v havárii má prsty Roque a Olimpie. Olimpie se vloupe do části domu, kde bydlela Eva s rodinou a bere tam šperky, dobropisy a vše cenné. Valentina přichází do sídla Villanuevů.

Telenovela Luisa Fernanda

12. ledna 2016 v 13:49 | Lara a Janny |  Telenovely
luisa00


Luisa Fernanda je dcerou významného právníka a alkoholika Ignacia Riery, který svou dceru zanedbává. Naštěstí se o ní stará Juanita, starší služebná v jejich domě. Na univerzitě, kam Luisa Fernanda chodí, se objevuje nový profesor Rodolfo Arismendi. Pohledný muž s vypracovanou postavou. Rodolfo chodí s Alicií Suarezovou, profesorkou na téže univerzitě. Alicie a Luisa Fernanda se vzájemně nesnášejí a ani se to nesnaží skrývat. Na parkovišti se Luisa Fernanda rozhodne Alicii rozbít auto Gustavovou basou. Miguel Enriquo, který je Luisin přítel, (on jí miluje, ale Luisa Fernanda jeho ne) jí při činu fotí. Náhodou jde okolo profesor Rodolfo a snaží se jí v tom zabránit. Tehdy se poprvé uvidí. Rodolfo odvádí Luisu k Alicii. Luisa Fernanda je však ďáblice a Rodolfovi se podařilo jí umlčet jen polibkem. V zaseknutém výtahu se Luisa Fernanda svlékne a poté Rodolfa obviní z obtěžování. Luisa Fernanda se rozhodne pomstít Alicii tím, že svede jejího přítele Rodolfa. Sama se však do něj zamiluje. Profesorka není z těch, co by rádi prohrávali a tak se začíná boj o Rodolfa. Luisa Fernanda se s Rodolfem stěhují do sklepení jednoho domu. Dojde k požáru. Luisa Fernanda uznává porážku a odjíždí na nějaký čas do ciziny. Jedním z důvodů jejího odjezdu je i domluva mezi ní a jejím otcem. Když odjede ze země, propustí Rodolfa z vězení. Luisa v cizině zjistí, že je v jiném stavu. V pokročilém těhotenství se vrací domů. Na letiště pro ní má přijet Miguel Enriquo, ale jede pozdě. Luisa Fernanda odjíždí taxikem a začíná rodit. Taxikář Luisu přihlásí na jméno jeho matky.

Bombón vidí příležitost. Vyspala se totiž s Ignáciem a chce z toho něco vytěžit. Tvrdí, že je těhotná. Pomocí Mariely, porodní asistentky, v nemocnici ukradnou Luise Fernandě dítě a jí řeknou, že jí syn zemřel. Luisa se z toho zblázní. Přichází příležitost pro Alicii, když se o tom dozví. Chce z ní udělat blázna. Když jí nevyjde ani to, rozhodne se Luisu Fernandu zabít.

Nakonec vyjde najevo, že Bombón těhotenství předstírala a dítě je Luisy Fernandy. Alicie je zavřená ve vězení.

Nejlepší kamarádkou Luisy je Alejandra Fuentesová, dcera Dinory Rodriguezové, která se zamiluje do ženatého muže Fabiána a po noci s ním strávené, čeká dítě. Gustavo je Alejandřin nejlepší kamarád, který jí miluje. Nabízí Alejandře pomocnou ruku, ona však odmítá. Nechce mu překazit plány. Gustávo dostává stipendium, které kvůli Alejandře odmítá. Fabián konečně přiznává, že je ženatý, ale rozvést se nehodlá. Jeho žena Gladys je psychicky labilní a on ji nechce přidělávat další starosti. Gladys se nakonec o vztahu Alejandry a Fabiana dozví a dělá scény. Fabián už to nemůže vydržet, rozhodl se konečně vyprostit z manželství s Gladys a hledá právníka. Vybere si Dinoru, Alejandřinu matku. Ti dva se spolu začínají scházet, aniž by věděli, co je ten druhý zač. Dinora věří, že otcem dítětem je Gustavo. Tak to i zůstane. Alejandra odjíždí s Gustávem do ciziny, kde dostal stipendium. Alechandra porodí dceru.

Třetí postavou je chudičká Miriam Linaresová, která se přistěhovala do města, aby mohla chodit na právnickou univerzitu. Nemá kde bydlet a musí si přivydělávat. Miriam je zamilovaná do Luisina přítele Miguela Enriquea. Potom, co ji Miguel Enrique hluboce raní, vrací se na venkov za rodiči. Seznamuje se s bohatým a nemocným vdovcem Donem Justem. Don Justo vychovává i Picura, kterého Miriam dostala z ulice. Don Justo je rád, že v posledních chvílích svého života není sám. Bere si Miriam, které po své smrti zanechá veškerý svůj majetek. Z ošklivého káčátka se stává nádherná labuť a Miguel Enrique začíná litovat, že jí tak velmi ublížil. Miriam je neoblomná a tak se zdá, že Miguel Enrique zaplatí za svou povýšenost vysokou cenu. Miriam mu ale nakonec odpouští. Hlavně kvůli tomu, že se dobrovolně nabídl, že daruje Picurovi svou kostní dřeň.

Profesorka Alicie utíká z vězení a schovává se v zapadlém skladišti, kam násilím přivleče i Luisu Fernandu v touze pomstít se jí. Na místo přijíždí i Rodolfo, aby Luisu Fernandu ze spárů Alicie vymanil. Krátce na to přijíždí i policie. Ve skaldišti se ozvou dva výstřely. Komu asi patřily? Bude mít tato telenovela šťastný konec nebo ne

Telenovela Labyrinty vášně

12. ledna 2016 v 13:35 | Lara a Janny |  Telenovely


Hlavní hrdinkou mexické telenovely "Labyrinty vášně" je krásná dívka Julietta Valderrámová. Příběh začíná v době, kdy je Juliettě 10 let. Žije u dědečka na venkově po smrti svých rodičů. Dědeček musí čelit letitému nepřátelství statkáře Genara Valencia, který touží se zmocnit majetku Valderrámových. Genaro je velmi zlý člověk, který se tvrdě chová i ke své manželce Sofii. Mladá žena se za Genara provdala na nátlak svého otce a zažívá s ním peklo na zemi. Tajně miluje Gabriela Almadu, sympatického malíře a svou životní lásku. Genaro a Sofie mají dva syny - Pedra a Cristóvala, s nimiž se malá Julietta přátelí.

Genaro v touze po majetku rozjíždí síť plnou zloby a těch nejhorších činů. Prostřednictvím svého oddaného soukmenovce Rosenda nechá zavraždit dědečka Julietty. Dívenka tak naprosto pozbývá své rodiny. Po nějakém čase se jí ujme Gabriel, který se navíc rozhodne utéci s milovanou Sofií. Genaro však odhalí jejich plán a svou manželku zastřelí. Z činu obviní Gabriela, který společně s malou Juliettou prchá pryč…a léta plynou…

Po letech je z Julietty vystudovaná lékařka. S nevlastním otcem Gabrielem se vrací do místa svého dětství a setkává se s již dospělými bratry Valenciovými, svými kamarády z dětství. Pedro se do sympatické mladé ženy zamiluje, i když nenávidí Gabriela. Domnívá se, že Gabriel se svou schovankou má jiný vztah než jako otec s dcerou, navíc je Pedro ovlivněn svým otcem a věří, že to byl Gabriel, kdo zavraždil jeho matku. Genaro dává najevo svou starou nenávist ke Gabrielovi a rozhodně nesouhlasí s možným vztahem Julietty a Pedra. Cristóval prožívá milostné vzplanutí k Nadie, vypočítavé vzdálené sestřenici, která touží se provdat za dědice statku Valenciových. Tím však má být Pedro. Již těhotná Nadia odvrhne Cristóvala a svede Pedra. Ten je donucen se za ni provdat, neboť věří, že Nadino dítě je jeho.

Zoufalá Julietta se rozhodne ke sňatku s Gabrielem. Veřejnost se nemýlila v jedné věci - Gabriel opravdu Juliettu již dávno nemiluje jako možnou dceru, nýbrž jako ženu. Mezi nimi není žádné pokrevní pouto a z vděčnosti za veškerou péči se rozhodne Julietta po Pedrově svatbě s Nadiou provdat za Gabriela. Čeká u oltáře, ale Gabriel nepřichází. Najevo vychází dávné tajemství - Pedro není synem Genarovým, nýbrž Gabrielovým. Gabriel odmítá stát v cestě štěstí synovi, který je dokladem čisté lásky mezi ním a Sofií. Události nabírají rychlý spád. Pedro opouští Nadiu poté, co zjistí, že dítě čeká s jeho bratrem Cristóvalem. Zbývá ještě potrestat Sofiinu smrt a zvítězit nad zlobou v osobě Genarově. Zdá se, že na Pedra a Juliettu konečně čeká vytoužené společné štěstí…

Seriál Kalironské léto

12. ledna 2016 v 13:28 | Lara a Janny |  Serialy
Kalifornské léto (Summerland)


Hlavnou postavou je Ava Gregoryová, ktorej tragicky zomrie jej sestra spolu s jej manželom. Ave tak pribudnú na starosť ich 3 deti: 16-ročný Brandin, 13-ročná Nikki a 10-ročný Derrick. Potom sa k nej presťahujú a bývajú spolu so Susannou, Jayom a Johnnym.

Seriál Krok za krokem

12. ledna 2016 v 13:22 | Lara a Janny |  Serialy
Krok za krokem (Step by Step)


Zatímco manželé Carol a Frank se mají rádi, jejich děti z prvních manželství se upřímně nenávidí a dělají si samé naschvály.

Telenovela Kachora

12. ledna 2016 v 13:18 | Lara a Janny |  Telenovely
Obrazek


Příběh začíná ve vězení kde poznáváme Antonii "Kachorru" Guerrerovou, která je obviněna z vraždy advokáta Armendarise kterou nespáchala. Právě ji odvážejí do ženské věznice, na cestě z cely se seznámíme s jejím snoubencem Germánem Capellem, nejlepší kamarádkou Patricií, jeptiškou Catalinou, otcem Franciskem a s dalšími důležitými postavami.
Při převážení se ale stane nehoda, policejní auto se srazí s taxi , ve kterém právě jede velmi vzdělaná 32letá vychovatelka - Rosario Achavallová - která míří do rezidence rodiny Moraviů.Všichni - kromě Kachorry - jsou v bezvědomí a ta v této situaci spatří šanci na útěk. Sebere Rosario oblečení, doklady a uteče. Na cestě nikam ji na mobil Rosario zavolá Bruno Moravia a ptá se jí, kde je, Kachorra chvíli váhá ale nakonec se rozhodne předstírat že je Rosario a skrývat se nějakou dobu u Moraviových. Obarví si vlasy na bláznivou zrzavo - červenou barvu, ostříhá si je (dokonce i ofinku) a navlékne na sebe oblečení Rosario, které je nejen VELMI barevné, ale i asi tak o 10 čísel větší než Kachorra potřebuje.
Dorazí do domu Moraviů kde ji Bruno řekne, že má 190 minut zpoždění, Kacho si ho okamžitě zařadí do škatulky "Bručounů", zjistí, že s ostatními členy rodiny to nebude o nic jednodušší. Tetička Bernarda je typická stará panna, která celý svůj život obětovala rodině své sestry a zahořkla z toho tak, že už ani nedokáže cítit lásku, sestra Bruna - Josefina - je 15-ti letá, nevychovaná holka která má pusu proříznutější než Kachorra a nakonec Lautaro, kterého si ale Kacho zamiluje, je tichý a docela milý. Ze služebnictva je kuchařka Pierrina první, kdo Kachorru odhalí, Chichilo je podivínský italský řidič který se ještě nenaučil pořádně španělsky a navíc je dost na ženský, ale pomáhá Kachoře jak jen může.V prvních dílech je Kachorra pořádně vystrašená, bojí se odhalení ze strany Moraviů a následné zatčení policií. Naštěstí se nic nestane a ona se pomalu stává velmi oblíbenou v rodině. Lautara si získá hned a dokáže zkrotit i Josefinu. Ačkoliv je Kachorra nevzdělaná a vydává se za ženu která umí spoustu jazyků a vystudovala snad všechny university v různých koutech světa, dokáže se vždy bravurně vykroutit z každé nebezpečné situace.
Nakonec se ale Kacho spíš než o děti Moraviu, stará o Bruna. Ačkoliv on je zasnoubený s Mechou, která se ho nehodlá jen tak vzdát a Kachorra je zasnoubená s Germanem, přesto mezi ní a Brunem brzy vznikne cit, který si ale ze začátku nechtějí připustit - láska. Nakonec k sobě najdou cestu, ale i přesto je čeká mnoho překážek. Především - jak Kachorra sdělí Brunovi, že je Kachorra a ne Rosario? A jak vlastně Bruno zareaguje???

Seriál Kutil Tim

12. ledna 2016 v 13:14 | Lara a Janny |  Serialy
Kutil Tim (Home Improvement)


Kutil Tim je sitcom o rodině Taylorových. Otec rodiny Tim je moderátor propagačního seriálu o Binfordově nářadí, matka Jill je zprvu v domácnosti, postupem let pracuje a studuje a mají tři syny, kteří postupně vyrůstají. Důležitou roli hrají také souded Wilson, který aniž by někdy ukázal tvář svými radami pomáhá Timovi řešit různé rodinné problémy a Timův asistent Al. Děj se odehrává většinou tak ze tří čtvrtin u Taylorových doma a ze čtvrtiny v televizním studiu, kde Tim, zastánce většího výkonu za každou cenu, pravidelně způsobuje různé nehody. Kdo má rád Krok za krokem, bude mít rád i Kutila Tima, prostě oddechový zábavný seriál pro celou rodinu.

Telenovela kassandra

12. ledna 2016 v 13:04 | Lara a Janny |  Telenovely


Příběh začíná ve chvíli, kdy se ovdovělý bohatý statkář Alfonso žení s Herminií, zlou vdovou, která si do manželství přivádí s sebou dva své syny: Luise Davida a Ignacia. Současně začíná chorobně nenávidět Alfonsovu dceru Andreinu. Když Andreina dospěje, zjistí se, že je nevyléčitelně nemocná a že jí zbývá jen rok života. Mladý a pohledný Andreinin lékař Ernesto se s dívkou ožení. Ta mu porodí dceru a umírá. Ernesto předá děvčátko do péče svému tchánovi a odjíždí, aby si doplnil vzdělání v postgraduálním studiu. Jednou, když Alfonso není přítomen ve svém domě, Herminia s pomocí oddaného sluhy Matíase předá novorozeně cikánské věštkyni Dorindě, která jezdí s cirkusem po celé zemi. Do dětské postýlky potom položí mrtvou holčičku Dorindiny dcery, která zemřela při porodu. Když se Alfonso vrátí, dozví se hrůznou zprávu, že jeho vnučka je po smrti. Netuší, že ve skutečnosti právě odjíždí s cirkusem do neznáma a že je v péči cikánky Dorindy. Trvá rovných dvacet let, než se cirkus znovu vrátí do města, v němž žijí Alfonso a Herminia. Z děvčátka, které bylo tajně předáno Dorindě, vyrostla krásná tanečnice Kassandra. Přijíždí do míst, kde se narodila, kde žije její děda a kde bude proti ní osnovat nejrůznější úklady zlá Herminia, která se stále bojí, že nikoli její synové, ale právě Kassandra, by se mohla stát univerzální dědičkou obrovského Alfonsova majetku. Zjistí Kassandra, kdo je její pravá matka a kdo otec? Dokáže Herminia utajit pravdu? Vyjeví Dorinda Kassandře tajemství jejího původu? Telenovela byla vysílána ve 182 zemích.

Seriál Hannah Montana

12. ledna 2016 v 12:57 | Lara a Janny |  Serialy
Hannah Montana (Hannah Montana) — 1. série


Hannah Montana je seriál o 14-leté středoškolačce Miley Stewart (Miley Cyrus, která žije dvojí život. V noci je to slavná popová star Hannah Montana a přes den je obyčejná dívka, sedící ve školní lavici. Miley si proto oddychne, když její dva nejlepší kamarádi, Lilly a Oliver zjistí, kdo doopravdy je a nemusí se tak už před svými nejlepšími kamarády přetvařovat.

Společně se svými přáteli se pak dále snaží udržet své tajemství a zvládat náročný život popové hvězdy a obyčejné středoškolačky.
Teenagerovský seriál z produkce Disney, který těží z úspěchu mezi školáky oblíbené mladinké zpěvačky Miley Cyrus.

Perlička na konec: Robie Ray Stewart (Billy Ray Cyrus) je otcem a managerem Miley nejen v seriálu Hannah Montana, ale i v reálném životě.

Seriál H2o stačí přidat vodu

12. ledna 2016 v 12:51 | Lara a Janny |  Serialy
H2O - Stačí přidat vodu (H2O: Just Add Water)


H2O - Stačí přidat vodu je seriál o třech dívkách jménem Rikki, Emma a Cleo. Jednoho dne se vydají na tajemný ostrov Mako a jejich život se najednou obrátí naruby. Při jakémkoli kontaktu s vodou jim totiž narostou ploutve - zkrátka se z nich stanou mořské panny. To má samozřejmě své výhody i nevýhody. O jejich malém tajemství neví totiž ani jejich vlastní rodiče. Jenom jejich dobrý kámoš Lewis. Společně prožívají stále kouzelná a napínavá dobrodružství.

Telenovela Esmeralda

12. ledna 2016 v 12:46 | Lara a Janny |  Telenovely


Telenovela začíná příjezdem bohatých manželů z Mexico City, dona Rodolfa Peňarreala a jeho těhotné ženy Blancy. Na vesnici Casa Grande Blanca porodí, ovšem její dceruška vypadá jako mrtvá. Porodní bába Dominga a Blančina služebná Crisanta se dohodnou, že Blančino dítě vymění za zdravého chlapečka - sirotka. Jeho matka totiž zemřela při porodu, otec už dávno před tím. Rodolfo je nadšený, že má syna a s manželkou ho pojmenují José Armando. Když si Dominga přinesla holčičku k sobě do chýše, aby našla vhodné místo na hrob, holčička otevřela oči. Dominga si proto dívenku nechala a dala jí jméno Esmeralda, podle jejích krásných zelených očí, které však neviděly. Příběh pokračuje po mnoha letech, kdy jsou obě děti už dospělí. José Armando vystudoval medicínu a je zasnoubený se svou sestřenicí Gracielou, kterou ale nemiluje. Jejich sňatek dohodla hlavně Gracielina matka Fatima, Rodolfova švagrová. Esmeralda žila celou dobu s Domingou v chýši, obklopena lidmi z vesnice, kteří ji milovali jako vlastní. Celá rodina Peňarrealových se vrátí na haciendu Casa Grande. Zde se José Armando setká s Esmeraldou a oba se do sebe zamilují, aniž by tušili, co je k sobě váže…

Telenovela Čas tulipánů

12. ledna 2016 v 12:40 | Lara a Janny |  Telenovely
Čas tulipánů (Lale Devri)


Príbeh dvoch rodín, Taškiranovcov a Ilgazovcov, medzi ktorými sa odohráva nekonečný konflikt. Ilgazovci sú veľmi úspešní a draví, Taškiranovci sú aristokrati so slávnou minulosťou na pokraji bankrotu. Obchodný úspech jednej rodiny je príčinou úpadku tej druhej. Láska medzi Lale Taškiranovou a Činarom Ilgazom skríži cesty oboch znepriatelených rodín, keď sa dvojica tajne zosobáši... Rodina Taškiranovcov má slávnu históriu, je elegantná a sofistikovaná. Keď však zomrie otec, obchody sa rúcajú a rodina čelí bankrotu. Odhodlaná matka urobí čokoľvek, aby udržala vysoký rodinný štandard, a tak všetkých okolo seba zamotá do siete intríg. Rodina Ilgazovcov pochádza z Anatólie, je veľmi konzervatívna, ale súčasne aj mimoriadne úspešná a stojí na vrchole podnikania. Matka a strýko sú posadnutí kontrolou, ich ambíciou je, aby udržali tradície a robia všetko pre to, aby rodinu udržali pohromade podľa svojich predstáv. Láska medzi Lale, dcérou Kemala a Zumrut Taškiranovcov, a Činarom, jediným synom rodiny Ilgazovcov, skríži cesty oboch znepriatelených rodín, keď sa dvojica tajne zosobáši...

Telenovela Divoký anděl

10. ledna 2016 v 18:15 | Lara a Janny |  Telenovely
Divoký anděl (Muńeca brava)


Milagros Espozito je sirotek vychovaný v klášteře. Žije tu od narození. Všichni ji přezdívají Cholito. Nejraději hraje fotbal. Chodí oblékaná jako kluk. Nejčastěji ji vidíme v červené kšiltovce. Jenže Milagros je 18 let a musí z kláštera odejít. Sice se jí nechce, protože tu má své kamarády, hlavně kamarádku Glorii, ale sežene si práci v bohaté rodině Di Carlo jako služebná.

Tam bydlí bezohledný podnikatel Federiko se svou ženou Luisou, vyléčenou alkoholičkou. Spolu mají dvě děti. Staršího syna Iva, který si rád užívá s dívkami, a mladší dceru Victorii. Ve vile žije ještě Federikova maminka Angelika. Také je tam bratr Luisy a jeho syn Pablo. Pablo je velice smutný mladík, upoutaný na kolečkové křeslo. Maluje obrazy, což je jeho jediná činnost, kterou dělá po smrti své přítelkyně a matk.

Milagros si docela rychle zvyká na nové prostředí. Spřátelí se se služkou Linou, které říkají Motýlek, kuchařkou Socorro, její dcera marta, tam pracuje také jako služka. Zahradníkem Ramonem, šoférem Rockym a majordomem Bernardem. Milagros se setkala s Ivem už dříve a bylo to na diskotéce. Od té doby na sebe nemohou přestat myslet. Milagros se do Iva zamiluje, jenže je nešťastná. Kolem Iva se motá sposty žen a momentálně je to Federikova sekretářka Andrea. Rocky je zase tajně zamilovaný do slečny Victorie. Pablo začíná k Milagros cítit jisté sympatie. Tajemství však skrývá Milinin medailonek Pany Marie. Ten samý měla paní Angelika. To znamená,že Milagros je nemanželská dcera Federika. Ten měl před lety poměr se služkou Rosárií.

Po čase Andrea prohlašuje, že je s Ivem těhotná. Brzy se však ukáže, že to tak není. Když už se zdálo, že by mohla být Milagros s Ivem šťastná, tak se objeví Pilar. Milinina kamarádka Glorie přišla také pracovat do vily. Když si měla Milagros brát Iva, tak dostala dopis od Luisy, že je Federikova dcera a Ivova sestra. Jenže Ivo nebyl Federikův syn, ale jistého muže jménem Nestor. O Milagros se začal zajímat právník Sergio a Ivo se vrátil zpět k Florencii. Dokonce se s ní i oženil.

Objeví se, ale i jistá žena, která tvrdí, že se jmenuje Rosario Albertiniová a je Milinina máma. Jenže to ona není,jen si nechala udělat plastiku obličeje. Brzo se to však odhalí. Ivo se s Florencií rozvedl a odjíždí s Milagros na Ibizu, kde ji vyzná lásku.Rocky s Victorií se vzali, ale jejím rodičům se to vůbec nelíbí. Lina se zase chystá na svatbu s Ivaniným nejlepším přítelem Bobym. Do vily přišel pracovat hoch jménem Chamuko a s Glorií se do sebe zamilují a chystají svatbu.

Ale nejsou jediný,svatbu chystá i Socorro s Ramonem. Komorník Bernardo se zamiloval do Marty a ona do něj. Stále tu je lstivá Pilar, která Iva unese a málem přejede autem Milagros.To se však nestana a Piliar zavřou na psychiatrickou léčebnu. Milagros s Ivem se konečně vzali a konečně byli šťastní. Stále tu však zůstává otázkou: doopravdy zemřela Mili máma?

Telnovela Darované srdce

10. ledna 2016 v 18:08 | Lara a Janny |  Telenovely
Darované srdce (Máximo Corazón) — 1. série


Maximo je velice šťastný se svojí ženou Lucilou, se kterou se teprve před rokem vzali. Na víkend si vyjedou na Maximův statek u moře. Lucila jede na nákup, přepadnou ji zloději a nešťastnou náhodou ji zabijí. Protože Lucila chtěla po smrti darovat svoje orgány, Maximo její přání splní. Srdce Lucily dostane Luchan, mladičká manželka bohatého majitele největší reklamní agentury v zemi, Artura Lopese Pase. Maximo už dál nemůže žít tam, kde bydlel s Lucilou a tak si pronajme a za pomoci svých kamarádů Basilia a Pabla zařídí menší byt. Hned první noc se seznámí s dívkou Olivií, která přes jeho byt utíká před svým žárlivým snoubencem Felipem. Maximo a Felipe mají totiž sousedící balkony. Maximo Olivii pomůže a ta se vrací domů do rezidence svého otce, kterým není nikdo jiný než Arturo. Olivia má se svým otcem neustále problémy a začíná je mít i Luchan, která chce pracovat v nemocnici, kterou vede Arturova sestra Chulia. Nakonec si prosadí svou, ale Arturo je stejně proti. Luchan svede s Maximem dohromady nešťastná náhoda. Maximo ji srazí autem, když Luchan jede na kole. Luchan omdlévá. Maximo je vyděšený.

Seriál Cesta vzhůru

10. ledna 2016 v 16:07 | Lara a Janny |  Serialy
Cesta vzhůru (Higher Ground)


Tato dramatická série sleduje osudy skupiny problémových mladistvých v alternativní soukromé škole Horizont, kde se učí překonávat své problémy (sexuální zneužívání, drogy, bulímie, dyslexie), učí se necítit vinu, snaží se zapomenout. Horizont je místo kam přicházejí mladí, kteří nemají kam jinam jít, nad kterými už společnost zlomila hůl. Tady dostanou svou druhou šanci dát si do pořádku své životy a začít znovu. Podnikají výpravy do hor a lesů obklopeni divočinou, splavují řeky, lezou po skalách a získávají smysl pro spolupráci v týmu.