Březen 2016

Telenovela Lařina volba

17. března 2016 v 13:50 | Lara a Janny |  Telenovely
Lařina volba (Larin izbor) — 1. série


Jakov Zlatar se vrátil ze studia v zahraničí a jen těžko si znovu přivyká na svoje rodné město. Přispívá k tomu i napětí v jeho rodině, hlavně složitý vztah s otcem Tončim. Talentovaná muzikantka z ostrova Lara se těší na svoje první pěvecké vystoupení, ale skončí jako číšniče u Zlatarových. Netrvá dlouho a oba se do sebe zamilují. Jenže jejich lásku čeká tvrdá zkouška. Navíc věštkyně Karmen předpoví dívce komplikovanou budoucnost plnou překážek.

Seriál Eva a Robert

17. března 2016 v 11:54 | Lara a Janny |  Serialy


Epizody: 1118 - 1391
Hlavními postavami jsou Eva Krendlinger a Robert Saalfeld.
Robert Saalfeld se znovu objevil ve Fürstenhofu kvůli výpovědi v procesu s Barbarou von Heidenbergovou a nechal svou těhotnou ženu Miriam v Paříži. Miriam byla ve vysokém stadiu těhotenství, ale právě když se chtěl Robert do Paříže vrátit, celý Fürstenhof otřásla strašná zpráva: Miriam zemřela při porodu dcerky Valentiny.
Pro Roberta nastaly těžké časy, ve kterých se ho snažila podporovat Eva Krendlingerová, původně vychovatelka ve školce a nakonec číšnice v hotelu. Stala se náhradní matkou pro malou Valentinu a Robertovou oporou.
Avšak Robert ji tvrdohlavě odmítal, protože stále myslel na svou Miriam. Trávil hodiny u jejího hrobu a jeho vlastní dcera Valentina ho také nezajímala.
Když Barbara vyhrála proces, rozhodla se, že připraví Roberta o všechno. Věděla totiž, že cesta k Miriaminu dědictví je Valentina. Proto si zaplatila člověka, který do Fürstenhofu přišel s tím, že Robert není Valentinin biologický otec. Alain Briand byl ve skutečnosti Barbařiným nastrčeným člověkem a dohodly se na přesných pravidlech: Sociální úřad měl Robertovi vzít právo na péči, protože o svou dceru nejevil zájem.
Po jistém čase se jim to i podařilo, ale celou intriku provázelo několik odhalení. Barbařin milenec a komplic v jedné osobě Götz Zastrow se ji rozhodl zradit a z plánované svatby nebylo nic. Barbara však získala Valentinu a tím i přístup k penězům.
Dlouho to však netrvalo. Robert si po čase konečně uvědomil, že je z něj lidská troska a že se musí vzpamatovat. To přijala Eva s nadšením a o malou Valentinu se nadále staral. Když praskl skandál, že Alain není otcem Valentiny, ta se opět ocitla v Robertových rukou.
Do hotelu znovu zavítala Lukasova sestra a Götzova dcera Lena, se kterou se Robert hned sblížil. Leně její manžel už léta fyzicky ubližoval a ona se rozhodla, že toho už má dost. Z Roberta a Leny se staly dobří přátelé a Eva začala žárlit, protože stále držela k Robertu vášnivé city.
I když si s ním několikrát ujasnila, že jsou jen přátelé a nic víc, pravda vyšla najevo po výletě do italského města Verona, kde si Robert a Eva k sobě konečně našli cestu.
Po návratu zpět na Furstenhof spolu začnou žít.Všecho se změní v okamžiku, kdy Eva zjistí že je těhotná a otcem je Robert.
Ten se však nezachová opět jako chlap. Má stále trauma ze smrti jeho milované Miriam a nechce o dalším dítěti ani slyšet. Robertův vztah s Evou tak stále zůstává na bodu mrazu. Evě se vrátila její stará láska Markus, a ona se rozhoduje mezi Robertem a Markusem. Mezi Markusem a Robertem tak dojde k několika velkým neshodám a Robert je odhodlán řešit to ručně - stručně. Markus nemá zájem se rvát. Oba dva tedy hodně překvapí zpráva: Eva omdlela při procházce v lese a musí Evu odvézt do nemocnice.
Tam se zjistí, že Eva o děťátko přišla a Robertovi konečně dojde o co všechno přišel a tak se o Evu rozhodne starat - ta stále velmi trpí ztrátou dítěte. A i když se věci po jistém čase opět vrátí do starých kolejí, Robert si stále není jistý svými city k Evě. Myslí si, že Eva miluje Markuse. Sice se při jedné procházce lesem políbí, a Robert si uvědomí, že nemůže žít s Evou pod jednou střechou, a tak se ji rozhodne propustit ji z práce. Robert po několika dnech pochopí, jak těžké je starat se o Valentinu, je nucen přijmout Evu zpět. Poté dostane od Pachmayera nabídku na místo vychovatelky v nově otevřené školce. Nakonec vše dobře dopadne a Robert se dá s Evou opět dohromady a vezme si jí za ženu. Budou mít moc krásnou svatbu a oddávat je bude Hildegarda Sonnbichlerová. Barbara von Heidenbergová dala do jednoho svatebního daru bombu a tak Fürstenhof vybouchne naštěstí všichni utečou ale Nils je těžcer zraněn a Theresa je uvězněná pod sutinami.Eva s Robertem na pár dní zůstávají aby pomohly zrekonstruovat hotel a pak odjíždějí do Verony.

Seriál Emma a Felix

16. března 2016 v 21:31 | Lara a Janny |  Serialy
Emma a Felix (206)


Epizody: 704 - 914
Hlavními postavami jsou Emma Strobl a Felix Tarrasch později Saalfeld.
Emma Stroblová přišla do Fürstenhofu ze selského dvora svého otce v Rakousku s cílem pracovat na místě pokojské. Tam se poprvé poznala s Felixem Tarraschem, který byl již v té době vedoucí restaurace. Jak sama tvrdila - byla to láska na první pohled. Do Felixe se okamžitě zamilovala.
I když kvůli své nedochvílnosti původně práci neměla dostat, sám Werner Saalfeld se postavil za její přijetí, když se s ní setkal ve Fürstenhofských stájích a Emma o koních hodně věděla.
Zpočátku to vůbec nevypadalo tak, že Emma a Felix si k sobě někdy najdou cestu. Emma byla totiž "při sobě", a aby okouzlila svého Felixe, rozhodla se zhubnout. Tím však u Felixe a jeho adoptivní sestry Viktorie spíše vzbudila spíše posměch.
Emma se již téměř smířila s tím, že s Felixem nikdy nic mít nebude - ubytovala se u Sonnbichlerových a její nejlepším přítelem se stal poslíček Ben, který zjistil, že Emma je do Felixe až po uši zamilovaná. Později to však zjistil sám Felix a Emmě nezbývalo nic jiného, než jen tento fakt popřít.
Když do hotelu přišla Emmina nevlastní sestra Rosalie, věci začaly mít rychlý spád. Ta byla totiž realitní makléřka a už delší dobu se topila ve finančních problémech. Proto - chtě či nechtě - svou sestru ráda využívala, až jí jednoho dne vybělila bankovní konto a dokonce - ukradla Felixe.
Když se Emma dozvěděla, že Rosalie a Felix spolu chodí, viděla nejlepší řešení v odchodu z hotelu, ale věci se nakonec změnily. Když do Fürstenhofu přišla Sylvia Wielanderová, alias Barbara von Heidenbergová, Emmu a Felixe spojila práce. Emma se snažila zjistit, zda Sylvia skutečně není Barbara a potvrdit tak Felixovu domněnku.
To se jí téměř podařilo, když se vkradla do Sylviina pokoje a z kartáče na vlasy chtěla vzít jeden vlas na test DNA. Naneštěstí ji vyrušil příchod Sylvie a její optrovnice Corduly van Deringové, která když se to dozvěděla, požadovala Emmino okamžité propuštění. Až Felix zachránil Emmu před vyhazovem.
Když se Felix dozvěděl, že v hotelu je k dispozici starý byt Wernerova strýčka, rozhodl se ho zrekonstruovat a koupit - což vedlo k hádkám mezi Emmou a Rosalie, protože Emma navrhovala, aby se Felix porozhlédnout po levnějších alternativách ve vesnici. Rosalie však nakonec Felixe přesvědčila, aby si mohla užívat luxus.
Emmě se tlačili slzy do očí, když uviděla tančit Felixe a Rosalie na skladbu "Moon River", na kterou právě ona s Felixem tančila na svatbě Samii a Gregora. Mezitím se spřátelila s dcerou Sonnbichlerů Marií, která jí radila, aby si Felixe raději vypustila z hlavy. Proto se Emma seznámí s Felixovým bývalým spolužákem ze školy Friederem, který však vůbec není její typ. A Felix si navíc myslí, že Emmu už láska k němu jaksi zázrakem prešla ...
Rosalie byla konfrontována s Miriam, která přišla do Německa odprezentovat svůj nový parfém a konečně se rozvést s Felixem. Rosalie, tak měla cestu volnou a chtěla se stát Felixovou ženou.
Miriam se zase setkala se Sylvií Wielanderovou, ze které měla pořádný šok, ale až následující události ji dokázali přesvědčit, že Sylvia a její macecha Barbara jsou dvě odlišné osoby. Ben se však dozvěděl, že Barbara ven Heidenbergová je jeho skutečnou biologickou matkou, která ho opustila, když byl ještě dítě. Když se o tom dozvěděla Emma,téměř se prořekla před Wernerem, který se pravdu neměl nikdy dozvědět.
Felix mezitím odešel navštívit svého otce Johanna do Kanady. Rosalie i Emma se dozvěděli, že letadlo, ve kterém Felix seděl, se zřítilo. Obě téměř propadli panice, dokud se situace nevysvětlila: Felix žije a když se vrátil do Fürstenhofu, odhalil Rosaliinu pravou tvář. Tu totiž přistihl s jejím expřítelem, podnikatelem Moritzem Linderem. To znamenalo pro jejich vztah konec.
Felix měl však jiné starosti - jeho sestra Viktoria vážně onemocněla a do pravdy se nakonec rozhodl zasvětit i Emmu. Emma se stala Viktoriinou dobrou přítelkyní a oporou v boji s leukémií. Rosalie však mezitím nezahálela, a rozhodla se získat si Felixe zpět. Netrvalo to dlouho a podařilo se jí to, co její sestra Emma vůbec nepřivítala.
Měla však jiné starosti: Jelikož Pachmeyer hledal modelky do módní show začínající návrhářky krojů, Emma se příležitosti chytila. Místo modelky se však z ní stala návrhářka - už dlouho měla totiž sen navrhovat tradiční německé kroje. Do tohoto byznysu se jí namotala i její sestra Rosalie, která chtěla být Emminou manažerkou a ujistila ji, že její výrobky prodá v jednom mnichovském butiku. I sama Rosalie však chtěla na byznysu vydělat, a tak jejich plány krachly. Mezitím se Emma dohodla s přítelkyní Xavera Steindla tedy s Karlou, která však měla o kolekci jiné představy než Emma, a tak i jejich plány krachly a Karla z Fürstenhofu odešla.
Emma se však nevzdávala a s Xaverem se rozhodla podnikat dál. Nyní měl on zaujmout Rosaliino místo manažera. I když Emmin vztah s Rosalie překonal několik překážek a Rosalie Emmu nespočetně mnohokrát zklamala, ta se jí rozhodla stále dávat další a další šance. Rosalie proto do byznysu zasvětila její kamarádku a majitelku butiku Sonju Felderovou, o které se zjistilo, že je stále manželkou fitness-trenéra Nilse Heinemanna, který si začal vztah s Marií.
Rosalie dále pokračovala ve svých intrikách - jednoho dne havarovala v autě svojí kamarádky Sonji. Rosalie se nic nestalo, ale autu se toho stalo více ... - Bylo totálně zničeno. Sonja od Rosalie požadovala peníze. Rosalie zase peníze požadovala od Felixe.
Ben si po čase uvědomil, že je do Emmy zamilovaný - no ta měla stále oči jen pro Felixe. Proto se je snažil vyznat lásku, ale Emma měla práce nad hlavu kvůli organizování její první módní přehlídky. Marie měla být její pokusným králíkem a Rosalie se rozhodla pomstít: Na kroj aplikovala nebezpečnou bílou látku, na kterou měla Marie alergickou reakci, a tak další přehlídka skončila fiaskem.
Do hotelu přišel Felixův otec Johann, jehož neshody s Rosalie propukly do otevřenýého konfliktu - Johann si myslel, že Emma by byla pro Felixe lepší ženou než je Rosalie. Emma však již byla rozhodnuta: I ona miluje Bena. Jejich vztahu tak nic nebrání v cestě.
Do Fürstenhofu však po jistém čase přišel i Rosalin a Emmin otec - Karl Strobl své dceři Rosalie vyčítal, že právě ona má prsty ve smrti její matky, protože je včas nepodala léky. Rosalie se hrála na oběť a před Felixem se chovala jako chudinka - Karl však požadoval, aby dal Felix od Rosalie ruce pryč. Ta měla i další problémy: Sonja ji vydírala a požadovala peníze.
Zatímco Emma rozhodla odejít se svým otcem zpět do Rakouska a dát sbohem nejen Felixovi, ale i byznysu s kroji, Rosalie neměla žádnou jinou možnost, a tak ukradla peníze z hotelového trezoru. A její sestra Emma se ji rozhodla krýt.
Emma dlouhý čas pravdu tajila a předstírala, že ona ve skutečnosti ukradla peníze. Felix se ji rozhodl propustit a jeho očích, stejně jako v očích Marie a Hildegardy velmi klesla. Pravda však brzy vyšla najevo a Emmino jméno bylo opět očištěno.
Její vztah s Benem pokračoval - Emma se překvapivě rozhodla požádat o ruku Bena a šťastně si plánovali svatbu. Rosalie své sestře darovala drahé šaty, ale nadarmo: Svatba se nakonec nekonala. Emma si opět uvědomila své city k Felixovi as Benem se rozešla. Toho rozchod velmi zasáhl a odešel na dovolenou do Thajska.
Když praskl skandál s krádeží, Felix vyhodil Rosalie z bytu a definitivně se s ní rozhodl rozejít. Emma a Felix byly náhle uneseni - když se Barbara dozvěděla, že Emma ví o její skutečné identitě. Barbara je oba zavřela ve staré trafostanici, odkud se několik dní nemohli dostat. Strávili tam spolu dostatečný čas na to, aby si Emma uvědomila, jak Felixe stále velmi miluje. Nakonec se však dostali na svobodu a Barbara byla po zběsilém útěku opět uvězněna.
Ben tak ztratil všechno - lásku, ale i matku. Emma zase získala Felixe. No Rosalie opět dlouho nezahálela a rozhodla se zasadit vítězný úder - před Felixem , ale i před ostatními začala předstírat , že je s Felexem těhotná..
Aby to však nebyly jen takové řeči do vzduchu, své lži položila sono-fotkami, na kterých bylo jasně vidět, že je opravdu těhotná. Felix však vůbec netušil, že Rosalie fotky zfalšovala, protože ho chtěla zpátky. To se jí také téměř podařilo - Felix se k ní rozhodl vrátit, protože chtěl, aby dítě vyrůstalo v kompletní rodině.
Když Ben zjistil, že Rosalie své těhotenství jen fingovala, tak mu Rosalie navrhla tučnou částku na umlčení. Ben se však podplatit nenechal a prozradil Emmě pravdu, která ji pak prozradila Felixovi.
To byl pro Rosalie a Felixe definitivní konec a Emma byla s Felixem konečně šťastná. Felix se rozhodl, že Emu požádá o ruku a narychlo uspořádali svatbu.
Vzali se v romantické kapli přesně v den Emminích narozenin. Svatební hostina byla na panském dvoře Emmina otce v Rakousku. Zúčastnil se jí i Ben a Rosalie, která ještě na poslední chvíli vymyslela poslední intriky: Vedle únosu nevěsty se rozhodla vnutit Emmu nasednout do auta za účelem prohlédnutí si okolí. Ve skutečnosti však měla za lubem jiný čin: Téměř se jí podařilo s Emmou v autě narazit do velké kupy naskládaného dřeva. Emma nakonec Rosalie citovým vydíráním dokázala přesvědčit a zachránila nejen svůj, ale i Rosalin život.
Vše se nakonec skončilo více než šťastně a Emma s Felixem odešli do Kanady za účelem provozování vlastního hotelu.

Seriál Ulice

16. března 2016 v 21:20 | Lara a Janny |  Serialy
Ulice (Ulice) — 10. série


Rodinný seriál

Seriál Ordinace v růžové zahradě

16. března 2016 v 21:15 | Lara a Janny |  Serialy
Ordinace v růžové zahradě 2 (Ordinace v růžové zahradě 2) — 9. série


Ordinace v růžové zahradě (také známá jako Ordinace, Růžovka) je český nekonečný seriál z prostředí kamenické nemocnice. Seriál se vysílá na komerční televizi TV Nova od 6. září 2005, kdy se děj soustředil na soukromou gynekologickou kliniku. Při startu se s Ordinací počítalo jen jako s jednosezónním seriálem o 34 dílech, TV Nova se však v seriálu rozhodla pro velkou úspěšnost pokračovat.

Telenovela Právo na lásku

16. března 2016 v 21:10 | Lara a Janny |  Telenovely


Cristina (Adela Noriega) nikdy nepocítila mateřskou lásku, protože vyrůstala jako sirotek v klášteře. Útěchou v osamění je jí kněz Juan de la Cruz (César Evora). Na Cristinu se však brzy usměje štěstí, když si ji vyhlédne bohatá Luciana Duvallová (Helena Rojo) a udělá z ní modelku. Zároveň se Cristina seznamuje s Victorem Manuelem (René Strickler) a hluboce se zamiluje. Jenže Victor Manuel je nevlastní syn Luciany, která poté ke Cristině vzplane obrovskou nenávistí a rozhodne se mladé dívce zničit život. Netuší, že upírá právo na lásku vlastní dceři.

Telenovela Vášeň a nenávist

16. března 2016 v 21:05 | Lara a Janny |  Telenovely


Estrella je chudá dívka, která se živí kapesními krádežemi. Shodou okolností se seznámí s advokátem Santiagem Mendozou, do kterého se na první pohled zamiluje.

Seriál Loď lásky

16. března 2016 v 21:02 | Lara a Janny |  Serialy
Loď lásky (Love Boat: The Next Wave)


Projížďka po Středozemním moři vždy nemusí být právě procházka růžovým sadem - napadne čtyři hlavní hrdinky nové komedie, jakmile se nalodí na palubu lodě Fantazie a vydají se díky ní na plavbu snů. Výbuchy vzteku, výbuchy smíchu, deliria, pátrání po smyslu života, kurzy tanga, tajemná setkání i zcela nové horizonty - to vše odhalí tato velkolepá plavba na vlnách překvapení, lásky a především - přátelství.

Seriál Knicht rider

16. března 2016 v 20:57 | Lara a Janny |  Serialy
Knight Rider (Knight Rider)


Jeho jedinou tohou je nadále bojovat se zločinem. K tomu mu má dopomoci velmi zajímavý vůz, který mu poskytne nadace založená jeho zachráncem. Vůz je všechno, jen ne obyčejný. Jeho jméno je K.I.T.T. (Knight Industries Two Thousand), je vybavený umělou inteligencí a dokonce umí mluvit.

Seriál Macgyver

16. března 2016 v 20:54 | Lara a Janny |  Serialy
MacGyver (MacGyver)


Tajný agent MacGyver je doslova ikonickou seriálovou postavou z osmdesátých let. Dobrodružné show nikdy nebyly a už ani nebudou naivnější, zábavnější a hlavně návykovější! Na tohohle týpka se dohromady nechytají ani Ethan Hunt, James Bond či Jason Bourne.

Seriál Merlose place

16. března 2016 v 20:51 | Lara a Janny |  Serialy
Melrose Place (Melrose Place) — 1. série


Lhaní, podvádění, krádeže, svádění, zrada, žárlivost, chamtivost, i vražda ... to je jen další den v Melroce Place.
Životy a lásky skupiny mladých přátel v Melroce Place v Kalifornii. Každý z nich má své sny a představy, různé potřeby, ale také i konflikty s ostatními.